X

Kam stojí za to jet? Pro kozomínský med!

Možná nám dáte za pravdu, že by se dal med nazvat jako sladké zlato, a to nejen pro svou zlatavou barvu, ale také pro léčivé účinky, které v sobě skrývá. A ten nejlepší je od včel, které mají důvod radostně bzzzučet.

Zobrazit farmu dne

Akcelerátor VŠEM

16.04.2018

Máme velkou radost! Farma na dlani vstoupila do letošního ročníku Akcelerátoru Vysoké školy ekonomie managementu v Praze. Je to poprvé co se náš tým účastní akce tohoto typu a my věříme že nás to posune o pěkný kus dál.

Díky účasti v přažském akcelerátoru VŠEM se nám ale i Vám, našim farmářům, otevírají nové příležitosti jak se zvidítelnit a být zase o něco blíže zákazníkům. Farma na dlani tím získává také zázemí, mentoring zkušených podnikatelů, marketingové nástroje a publicitu, která bude ku prospěchu hlavně vám našim farmářům.

Od účasti v akcelerátoru si slibujeme zviditelnění, nastavení jasné vize projektu a také vytvoření funkčního modelu, který nám umožní platformu dále rozvíjet. O všech novinkách, které se v průběhu akcelerace dozvíme, vás budeme průběžně informovat. Tak nám držte palce!

KomentářeVybrané poctivé výrobky z našeho tržiště

DO TRŽIŠTĚ

© 2018 FarmaNaDlani.cz