X

Multimediální farmářský diář

Představte si informace v kvalitním tištěném diáři propojené s webovou aplikací, kde najdete seriály plné textů, videí a fotek s návody k daným tématům od opravdových odborníků. Poznej život včel, vypěstuj si vlastní úrodu, uvař ze sezonních potravin. Díky našemu spojení multimediálního průvodce a diáře to teď bude brnkačka.

Ukázat diář
X

Zdravá energie v tubě

Ano! Jako první v ČR nabízí Úůll medovicový a pastovaný med v praktickém balení. Vhodný na cesty, pro sportovce, na doplnění energie.

Zobrazit farmu dne

Biofarma Filoun - PSF

11.08.2017
Josef Treml

Už tuto sobotu se koná další akce projektu Poznej svého farmáře! Tentokrát se jedná o Biofarmu Filoun, kterou najdete také na našem tržišti a v mobilní aplikaci.  

Začátek akce je v Sobotu od 10:00 a čeká na Vás bohatý program v podobě: farmářského trhu, kapely, představení místní produkce, občerstvení, vyjížďka na koních a spousta dalšího. Tak přijdťe ;-)

Josef Treml

Josef Treml

Je tahounem a nejaktivnějším členem naší Farmy. Jeho hlavní činnosti jsou spojené s testováním nových verzí, vymýšlením zlepšováků a uváděním projektu do života a hlavně posouvání ho dál. A jak sám říká „vždyt Farma je moje dítě“ a na jeho přístupu je to znát.


KomentářeVybrané poctivé výrobky z našeho tržiště


© 2018 FarmaNaDlani.cz