Multimediální farmářský diář

12.03.2018
Josef Treml

Milí uživatelé!

právě jsme spustili crowdfundingovou kampaň našeho nového projektu, který jsme si pro vás připravili!

Tak tohle tu ještě nebylo. Řeč je o multimediálním farmářském diáři. O co jde? Představte si  informace v kvalitním tištěném diáři propojené s webovou aplikací, kde najdete seriály plné textů, videí a fotek s návody k daným tématům od opravdových odborníků.

 diář

 

 

Náš multimediální diář zahajujeme seriály o zahradničení, vaření ze sezonních potravin a včelaření. Snadno se tak dozvíte, jakou pochoutku připravit v daném období, zjistíte, že není žádná věda vypěstovat si vlastní rajčata, třeba na balkóně a poznáte jak zajímavý a důležitý je život včel. A kdo ví, třeba si i jedno včelstvo pořídíte, protože včelařit s námi může začít opravdu každý.

 

mockup diare

 

Pokud danou částku vybereme, slibujeme že jedním diářem to zdaleka nekončí. Naopak! Chystáme spoustu dalších seriálů v příštích letech. Proto jsme se rozhodli uspořádat crowdfundingovou kampaň.V případě že celou částku, určenou k realizaci projektu nevybereme, všechny peníze se vrací zpět vám našim přispěvovatelům. My ale věříme, že s vaší pomocí vše zvládneme a vy, dostene jako odměnu náš diář s webovou aplikací!

 

web vypis2

 

Proto budeme rádi za jakoukoliv podporu v podobě sdílení projektu na startovači na sociálních sítích v emailu nebo osobně. Všem našim přispěvovatelům předem velice děkujeme za důvěru v naše snažení.

AKTUALIZACE!!!

Milí podporovatelé, i přes vaší snahu se nám bohužel  nepovedlo vybrat požadovanou částku. My si ale velmi vážíme toho, že vás náš diář zaujal. Proto jsme se rozhodli to nevzdat a diář vydáme na konci letošního roku! Pokud tedy máte stále zájem o jeho koupi, poprosím vás o registraci do našeho systému (zadání emailového kontaktu). My vás poté budeme informovat v den vydání diáře o možnosti jeho pořízení a vy tak o svůj diář nepřijdete :-) 

Chci diář!

 


Josef Treml

Josef Treml

Je tahounem a nejaktivnějším členem naší Farmy. Jeho hlavní činnosti jsou spojené s testováním nových verzí, vymýšlením zlepšováků a uváděním projektu do života a hlavně posouvání ho dál. A jak sám říká „vždyt Farma je moje dítě“ a na jeho přístupu je to znát.


KomentářeTo nejlepší od farmářů rovnou do vaší kuchyně!

Otice

TYMIÁN OBECNÝ

Není v kuchyni nad vlastní doma vypěstovaný tymián. Nezastupitelné místo má tymián také v...

Kladno

Medovina oříšková 0,5l

má opět svůj základ v medovině bylinné, tudíž je obohacena bylinami a kořením. Její...

Kladno

Med pastovaný 0,95Kg

Med pastovaný