X

Multimediální farmářský diář

Představte si informace v kvalitním tištěném diáři propojené s webovou aplikací, kde najdete seriály plné textů, videí a fotek s návody k daným tématům od opravdových odborníků. Poznej život včel, vypěstuj si vlastní úrodu, uvař ze sezonních potravin. Díky našemu spojení multimediálního průvodce a diáře to teď bude brnkačka.

Ukázat diář
X

Lesní med - Prodejna UULL Kladno

Důvodů, proč je kvalitní český med od poctivých pilných včeliček tak oblíbený je hned několik. Věděli jste například, že je nejen zdrojem kvalitních jednoduchých cukrů, ale také celé řady dalších tělu prospěšných látek

Zobrazit farmu dne

Ovocné sady Bříství - PSF

11.10.2017
Josef Treml

Už tuto sobotu se koná další akce projektu Poznej svého farmáře! Tentokrát se jedná o farmu Ovocné sady Bříství, kterou najdete také na našem tržišti a v mobilní aplikaci.  

Začátek akce je v Sobotu od 10:00 a čeká na Vás bohatý program v podobě: farmářského trhu, kapely, představení místní produkce, občerstvení, vyjížďka na koních a spousta dalšího. Tak přijdťe ;-)

Josef Treml

Josef Treml

Je tahounem a nejaktivnějším členem naší Farmy. Jeho hlavní činnosti jsou spojené s testováním nových verzí, vymýšlením zlepšováků a uváděním projektu do života a hlavně posouvání ho dál. A jak sám říká „vždyt Farma je moje dítě“ a na jeho přístupu je to znát.


KomentářeVybrané poctivé výrobky z našeho tržiště


© 2018 FarmaNaDlani.cz