X

Multimediální farmářský diář

Představte si informace v kvalitním tištěném diáři propojené s webovou aplikací, kde najdete seriály plné textů, videí a fotek s návody k daným tématům od opravdových odborníků. Poznej život včel, vypěstuj si vlastní úrodu, uvař ze sezonních potravin. Díky našemu spojení multimediálního průvodce a diáře to teď bude brnkačka.

Ukázat diář
X

Kam stojí za to jet? Pro kozomínský med!

Možná nám dáte za pravdu, že by se dal med nazvat jako sladké zlato, a to nejen pro svou zlatavou barvu, ale také pro léčivé účinky, které v sobě skrývá. A ten nejlepší je od včel, které mají důvod radostně bzzzučet.

Zobrazit farmu dne

Rady pro nákup a zpracování masa

09.10.2017
Hana Knopfová (Copywriter bez hranic)

Staňte se masovým expertem

Zajímá vás, jak postupovat při výběru masa, aby bylo co nejchutnější? Chcete vědět, jak nejlépe maso zpracovat? To a ještě mnohem více se dozvíte v našem PDF, které se točí, jak jinak, než okolo masa.

 

Jak tohoto šikovného průvodce světem masa získat?

Klikněte na odkaz a zadejte svůj email, společně s naším týdenním magazínem, ve kterém se dozvíte zajímavé novinky ze světa regionálních potravin, získáte odkaz na PDF s našimi cennými radami a užitečnými tipy při výběru a zpracování masa.  

 

Stáhnout PDF příručku

 

Hana Knopfová (Copywriter bez hranic)

Hana Knopfová (Copywriter bez hranic)

Co si představíte pod pojmem regionální potraviny? Já jednotlivá písmena, která utvářejí slova. A slova, která dohromady vytvářejí věty. Mým povoláním je zprostředkovat vám pomocí slov chuť, vůni, zážitky i emoce. Díky těm správným slovům dokáži uvařit lákavý pokrm pro duši a otevřít vám brány do světa fantazie. Psaní je mým snem, povoláním i životní cestou. A psát o tom nejlepším, co příroda nabízí? Jedním slovem potěšení.


KomentářeVybrané poctivé výrobky z našeho tržiště


© 2018 FarmaNaDlani.cz