Řeznictví a uzenářství U DOLEJŠÍCH s. r. o.

16.07.2017
Sára Kalivodová

Toto řeznictví s rodinnou tradicí bylo založeno v roce 1901 v Davli a dodnes se snaží zákazníkům nabízet ty nejlepší masné produkty.

 

Davle se nachází jižně od centra Prahy v okrese Praha západ. Na začátku 20. století tu pan Jaroslav Dolejší založil řeznictví, a tak se začala psát historie Řeznictví a uzenářství U Dolejších. Láska k řeznictví se předávala z generace na generaci, a tak zůstal zachován i původní název firmy. Díky vytrvalé práci a úsilí dnes patří toto řeznictví k renomovaným firmám, které jsou známé svou kvalitou a otevřeností k zákazníkům. Nových poznatků řezníci využívají s ohledem na neměnné zákony řeznického řemesla. Úplně původně se v přízemním domu Na Náměstí č.p. 97 nacházelo řeznictví a prodejna. Dnes se tu nachází pouze centrální prodejna a z důvodu udržení vysokých standardů masných výrobků byla výrobna přesunuta do moderního provozu. Výrobky jsou k dostání v Davli, tak i v prodejnách v Praze a okolí. Kvalita a snaha nabídnout zákazníkům to nejlepší jsou vždy na prvním místě. Produkty neustále podléhají kontrolám stability a kvality. Ve firmě vládne rodinný přístup, dobrá nálada a přátelský duch. Z výrobků je nutné vyzdvihnout párky, které patří k vyhlášeným pochoutkám. Gurmáni a trampové milují místní klobásy, kterých firma nabízí hned několik druhů. V nabídce nechybí samozřejmě ani měkké nebo trvanlivé salámy, tepelně opracované šunky, paštiky, speciální lahůdky a zabijačkové speciality. O tom, že se jedná o poctivé masné výrobky svědčí i celý sloupec ocenění, který najdete na webových stránkách.

 

Mrkněte na www.dolejsi.cz , najdete tam zajímavé informace z historie firmy, seznam prodejen a již zmíněná ocenění.

Sára Kalivodová

Sára Kalivodová

Sára Kalivodova je studentka farmacie, ale věří, že nejlepším lékem jsou životní optimismus, čistá voda, slunce, vzduch a přírodní produkty. Zajímá se o zdravou výživu a sport. Svými krátkými články seznamuje čtenáře tohoto webu s farmáři a jejich produkty.


KomentářeTo nejlepší od farmářů rovnou do vaší kuchyně!

Kladno

Medový krém Isolda

rém pro zvláčnění a dlouhodobou hydrataci pokožky. Budete překvapeni, jak snadno se krém...

Kladno

Propolisová tinktura

Propolis je známý pro účinek na bakterie i plísně a pro jiné hojivé účinky . Přípravky s...

Kladno

Šampon s propolisem

Pro Vaše vlasy velmi příjemný. Zdravé vlasy pohladí, poškozeným pomůže. Díky skvělé přírodní...