X

Sladký ráj aneb včelařství Jarhi

Bzzzz, bzzz… Kdo to bzučí? Včely ze včelařství Jarhi, které se už nemůžou dočkat chvíle, kdy ochutnáte produkty, které jsou výsledkem jejich pilné práce.

Zobrazit farmu dne

Škodovy bylinkové čaje a sirupy

Přichází zima a tak je dobré mít doma vždy něco na zahřátí. Farma Antonín Škoda s.r.o. se specializuje na výrobu bylinkových čajů a sirupů. A to není zdaleka vše, co můžete v její nabídce farmářských produktů najít.

Hausknechtův knedlík

I když knedlíky asi zcela nesplňují zásady zdravé výživy a s jejich konzumací bychom to neměli přehánět, patří k základům tradiční české kuchyně. A když už si je jednou za čas dopřejeme, určitě bychom si na nich měli pochutnat.

Statek Horní Dvorce

Čistá jihočeská příroda, špičkové plemeno Lacune, moderní dojírna, až 1000 litrů mléka denně, zásadně ruční výroba sýrů. To vše se týká farmy, kterou si dnes prostřednictvím krátkého článku představíme. Farma nese název Statek Horní Dvorce.

Bylinky + Med = Recept na zdraví

To nejlepší pochází z přírody. Souhlasíte? My také, a proto věříme v neuvěřitelnou moc produktů, které příroda nabízí. Mezi ty nejsladší nepochybně patří med.

Uživatelský dotazník

Milí uživatelé. Rádi bychom vás požádali o vyplnění našeho krátkého dotazníku, ve kterém se vás ptáme na názor týkající se spokojenosti s naším webem, tržištěm a  aplikací. 

© 2017 FarmaNaDlani.cz