X

Obohaťte své mléčné produkty o skvělé příchutě

Už jen dvě jednoduché otázky vám napoví, zda je firma FRUJO tou pravou pro vás. Začněme hned tou první. Jste farmářem a nabízíte mléčné výrobky? A chcete jim dodat nezaměnitelnou chuť?

Zobrazit farmu dne

Důležitá změna obchodních podmínek

V rámci programu Akcelerátor VŠEM jsme se utvrdili, že naším hlavním cílem je z Farmy na dlani vytvořit udržitelný projekt, který bude razantně pomáhat českým farmářům na cestě k novým a následně stálým zákazníkům a tedy i jim pomoci k udržitelnosti a vyšším ziskům. 

Od Francouze

Milujeme a podporujeme farmářské a poctivé produkty! Přátelům dobré chuti z Francie dnes představíme farmu, která nabízí především sýry, vína a další delikatesy se staletou tradicí.

Akcelerátor VŠEM

Máme velkou radost! Farma na dlani vstoupila do letošního ročníku Akcelerátoru Vysoké školy ekonomie managementu v Praze. Je to poprvé co se náš tým účastní akce tohoto typu a my věříme že nás to posune o pěkný kus dál. 

 

KING OLEJE lisovna Vodňany

Dnešní článek věnujeme jihočeské výrobně olejů. Jedná se o panenské rostlinné oleje, které se lisují za studena a mají celou řadu možností využití. Tyto oleje představují skvělou chuť, zdraví a krásu.

Multimediální farmářský diář

Milí podporovatelé, i přes vaší snahu se nám bohužel  nepovedlo vybrat požadovanou částku. My si ale velmi vážíme toho, že vás náš diář zaujal.

© 2018 FarmaNaDlani.cz