X

Moje masna

Vůni a chuti čerstvého masa se téměř nic nevyrovná. A co teprve nákupu přes internet, který je pohodlný a bez práce?

Zobrazit farmu dne

Od Francouze

Milujeme a podporujeme farmářské a poctivé produkty! Přátelům dobré chuti z Francie dnes představíme farmu, která nabízí především sýry, vína a další delikatesy se staletou tradicí.

Akcelerátor VŠEM

Máme velkou radost! Farma na dlani vstoupila do letošního ročníku Akcelerátoru Vysoké školy ekonomie managementu v Praze. Je to poprvé co se náš tým účastní akce tohoto typu a my věříme že nás to posune o pěkný kus dál. 

 

KING OLEJE lisovna Vodňany

Dnešní článek věnujeme jihočeské výrobně olejů. Jedná se o panenské rostlinné oleje, které se lisují za studena a mají celou řadu možností využití. Tyto oleje představují skvělou chuť, zdraví a krásu.

Multimediální farmářský diář

Milí podporovatelé, i přes vaší snahu se nám bohužel  nepovedlo vybrat požadovanou částku. My si ale velmi vážíme toho, že vás náš diář zaujal.

Čongrády s.r.o

Zajímavý název, že? A jestlipak víte, co si s ním spojit? Název Čongrády nesou masné výrobky vycházející z rodinné receptury, pojmenované po Štefanu Čongrádym. Pochutnat si můžete na klasické zabijačkové játrové paštice, nostalgicky zavzpomínat na minulé časy s bůčkovou paštikou nebo při „lančmítu“ .

© 2018 FarmaNaDlani.cz