Kam pro chutné brambory? Na farmu Luční dvůr!

Pro brambory, které jsou jednou z nejoblíbenějších příloh vůbec, existuje celá řada lidových pojmenování. A stejně tak existuje i řada odrůd. O tom, že opravdu nejsou brambory jako brambory, vás přesvědčí právě na farmě Luční dvůr v Bartošovicích u Nového Jičína. Brambory z této farmy jsou pro svou výbornou chuť a trvanlivost vyhledávané v širokém okolí. O jejich kvalitě svědčí také certifikát regionální produkt Moravského Kravařska. Pojďme si ale představit farmu blíže.

Na italské farmě – PSF

Pravá chuť Itálie v Česku? Ano! Navnaďte své chuťové pohárky a vydejte se s námi na návštěvu farmy Na italské farmě, která 11. 8. 2018 otevře brány světu v rámci akce Poznej svého farmáře. A kam že nás farma nabízející italskou zeleninu pěstovanou bez pesticidů a umělých hnojiv zavane? Do jihočeského kraje do vesnice Hrbov u Lhenic, kde na vás čeká ochutnávka kozích sýrů, pečiva, zeleniny a spousta dalšího. Vstup je zdarma. Už máte plán na krásné strávení letní soboty? Vydejte se s námi po stopách farmářů.

Olejový Mlýn Petráveč - PSF

Co má společného olej, mlýn a kmín? Na první pohled možná nic, na ten druhý však úplně všechno. Pokud chcete i vy této záhadě přijít na kloub, vydejte se s námi 28. 7. 2018 na akci Poznej svého farmáře. Kde se bude konat tentokrát? Vypravíme se na Vysočinu a našim cílem se stane Olejový mlýn Petráveč, který vás přesvědčí o tom, že ten nejlepší olej je ten ze mlýna.

Předobjednávka multimediálního farmářského diáře

Právě jsme spustili nový web, kde je možné si náš farmářský diář předobjednat, a navíc za akční cenu! S naším farmářským diářem se jednoduše a rychle se naučíte vařit pochoutky ze sezónních produktů, pěstovat vlastní rajčata třeba jen na balkóně a také jak zajímavý je život včel. A kdo ví, třeba si i jedno včelstvo pořídíte, protože včelaření je úžasné a s námi může začít opravdu každý.

Má to šťávu! Na zdraví s FRESH-JUICES

Pokud si chcete připít na zdraví a vzít tento výrok opravdu doslova, měli byste sáhnout po čerstvých šťávách FRESH-JUICES. Potřebuje vaše tělo vitamíny? Tak mu je dopřejte a své chuťové pohárky rozmazlete bohatou chutí 100 % zdravého ovoce. Šťávy jsou připraveny opravu šetrně bez pasterizace a paskalizace, takže si zachovávají to nejzdravější, co příroda nabízí.