X

Lesní med - Prodejna UULL Kladno

Důvodů, proč je kvalitní český med od poctivých pilných včeliček tak oblíbený je hned několik. Věděli jste například, že je nejen zdrojem kvalitních jednoduchých cukrů, ale také celé řady dalších tělu prospěšných látek

Zobrazit farmu dne

Mobilní a webová aplikace Farma na dlani

Více jak dva roky pro vás intenzivně budujeme značku Farma na dlani. Naši mobilní aplikaci již využívají stovky farmářů a uživatelů. Webové stránky navštěvuje denně několik stovek návštěvníků. Snažíme se pro vás shromáždit kvalitní výrobce rozličných potravin a to vše na  jednom přehledném místě. Nabízíme také všem našim uživatelům možnost nákupu českých, kvalitních potravin a to z pohodlí domova, buď přes webový prohlížeč na počítači nebo pomocí naší mobilní aplikace pro chytré telefony. Dále seznamujeme naše čtenáře s farmářskými akcemi v jejich známém či neznámém okolí.


Proč s námi?

Máme mobilní aplikace, to znamená že se o Vás potencionální zákazník bez problému dozví i když zrovna nesedí u PC.
Aplikace není všemocná, proto si stále zakládáme na kvalitním webu. Každý registrovaný farmář má k dispozici administraci svého profilu s možností vkládání fotek ze své farmy. Publikování novinek a samozřejmě možnost prodávat vlastní produkty na společném tržišti.
Jsme na sociálních sítích. Spravujeme Facebookový, Instagramový a Twitter účet kde máme spoustu fanoušků. Neustále rosteme! Počet fanoušků, uživatelů, odběratelů a farmářů se každým dnem neustále zvyšuje. A spolu s tím i Vaše šance prodat vlastní výrobky a nalákat tak nové zákazníky přímo k Vám.
Každý malý eshop je poměrně úzce specializovaný, je těžké se mu věnovat jako jednotlivci. Jeho správa je složitá a reklama velmi nákladná. Ale na našem tržišti může zákazník, který přišel nakoupit brambory zjistit, že by chtěl i maso na gril.
V aplikaci, webu a tržišti vystupujete sami za sebe. Nejsme prostředník, nejsme jedním z mnoha dalších eshopů, kam prodáváte vaše výrobky. U nás jste sami za sebe, máte plnou kontrolu nad svým profilem, zákazníky a objednávkami.
 

Výhody pro uživatele?

O spoustě farmářů ve vašem okolí nemáte ani ponětí, co teprve hledat je na výletě? Prozkoumejte s námi co daný kraj nabízí...
Naše aplikace Vás díky GPS navigaci a přesným informacím dovede přímo k farmáři.
Jezte kvalitně, čerstvě a zdravě. Po prozkoumání naší aplikace / webu budete překvapení, kolik kvalitních potravin si můžete obstarat z vašeho okolí.
Sdílejte, přidávejte, hodnoťte a komentujte naše farmáře. Budujeme tak společně značku, která není odrazem finančního zázemí, ale značkou kvality.
Nakupování kvalitních potravin nebylo nikdy snažší. Využijte web a aplikace naplno.
Přijďte na jeden ze stovek Farmářských trhů, které můžete díky naší aplikaci a webu najít.
 

Přidejte se k nám!

Pokud tedy hledáte kvalitní a levnou cestu jak dát o sobě a své akci vědět, neváhejte nás kontaktovat. Zajistíme Vám cílenou propagaci právě k těm, které to nejvíce zajímá!

Registrujte se
© 2018 FarmaNaDlani.cz