Farmářské trhy Obora v Příbrami


Kde se trh koná?

Dvořákovo nábřeží,
26101 Příbram


O Trhu

Web: www.pribram.cz/

E-Mail: farmarsketrhyobora@volny.czKonání trhu:

Tržiště bude v roce 2019 otevřeno nejdříve od února (uvidíme podle počasí). Provozní doba bude vždy 1. a 3. sobotu v měsíci od 8:00 do 13:00 hodin.

 

Informace

Máme sen ...malý, rušný trh s ovocem, zeleninou a dalšími domácími dobrotami na Dvořákově nábřeží v Příbrami. Nakoupit přímo od farmářů, poznat je. Spojit nákup s příjemnou procházkou kolem rybníka a potkat tam přátele.

 

Přehled společnosti

Chceme mít možnost koupit si v Příbrami poctivou domácí zeleninu a ovoce od farmářů z okolí. Když dnes zákazník poptává v hypermarketu k rajčatům i rajčatové koření, něco je špatně. - Chceme kupovat přímo od těch, kteří tuhle zeleninu pěstují – nepotřebujeme, aby nás dělilo několik velkoskladů. Není nad to, když člověk zodpovědný za kvalitu, stojí hned vedle svého zboží. - Chceme svým nákupem a svými penězi podpořit ty, co se ještě malému farmaření věnují, místo aby za dotace přeměňovali okolní krajinu na žlutá řepková moře. - Chceme nakupovat na malém rušném trhu, kde to žije. Potkávat se tam s přáteli, spojit nákup s procházkou, bez tlačení drátěného náklaďáku na kolečkách za zvuku nákupně-diskotékové hudby … a chceme pro to něco udělat.